Дитяче оздоровлення в Польщі в липні-серпні 2019 року

Профком КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує дитяче оздоровлення в Польщі в липні-серпні 2019 року

Інформаційна довідка:

1.Організовується група з 20 дітей віком 10-14 років.
2.Групу супроводжують 4 відповідальні особи.
3.Строк перебування в Польщі: у Варшаві – 4 дні, на базі відпочинку біля Кракова (м. Грибув) – 6-7 днів. Орієнтовна дата від’їзду – 23 липня, повернення – 04 серпня.
4.Програма передбачає екскурсії, майстер-класи, творчі майстерні, пізнавальні та профорієнтаційні заходи.
5.Оплату перебування дітей в Польщі (проживання, харчування, програмні заходи) забезпечує профспілковий комітет та польська сторона.
6.Батьки сплачують транспортні витрати та страховку.
7.Обов’язкова наявність (подаються до 06 червня включно після рішення про включення дитини до групи):
-біометричного закордонного паспорта дитини або звичайного паспорта (дитячого проїзного документу) з діючою шенгенською візою;
-нотаріально-завіреного дозволу/-ів обох батьків про виїзд дитини за кордон.
8. Група формується до 30 травня включно.
Для запису Вашої дитини необхідно заповнити ЗАЯВУ встановленого зразка (можна отримати у голови профбюро підрозділу, профкомі або на сайті профкому) та подати її до 30 травня в к. 267-1. Додаткову інформацію можна отримати в к. 267-1, або за тел. 236-70-78.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ  БАТЬКІВ, ЯКЩО ВАША ДИТИНА ВІД’ЇЖДЖАЄ ДО ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ

ПАМЯТКА для батьків

Фото з відпочинку у 2018 році  можна переглянути на сторінці

Комісія з інформатизації та міжнародного співробітництва профкому