На засіданні Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського 16.04.2019

16 КВІТНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ ПРАЦІВНИКІВ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО НА ЗАСІДАННІ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НАСТУПНЕ:

1. Про профспілкові моменти сьогодення
  2. Про основні пропозиції профкому делегатам конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  3. Про організацію відпочинку співробітників університету та їх родин в цьому році.

Про профспілкові моменти сьогодення – поінформував в.о. голови профкому М.Безуглий. Він нагадав,щодо повноцінного підвищення на 11 % посадових окладів науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти.

По другому питанню виступив заступник голови профкому В. Корсакова. Інформував  про основні пропозиції профкому делегатам конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також висновки щодо переговорного процесу по виконанню Колективного договору 2018-2019 та Проекту Колективного договору 2019-2020. Проект Колдоговору 2019-2020 опубліковано на сайті профкому та в газеті «Київський політехнік» №12 від 4 квітня 2019 року.

В проекті КД на 2019-20 були внесені певні зміни та деякі додаткові позиції на користь співробітників університету (про які було поінформовано присутніх).

Заслухавши інформацію про підсумки колдоговірної кампанії на факультетах/інститутах та інших підрозділах університету, а також про стан та остаточні підсумки роботи комісії університету по перевірці виконання колдоговору за 2018 рік, по проекту Колдоговору на  наступний період – з квітня 2019 по квітень 2020 року, – профком співробітників та голови профбюро підрозділів університету пропонують делегатам конференції трудового колективу КПІ імені Ігоря Сікорського затвердити Акт щодо виконання КД-2018-19, як у цілому виконаний, та прийняти за основу узгоджений Проект Колективного договору на 2019 – перший квартал 2020 року і схвалити роботу за звітний період ректора університету М. З. Згуровського, як «задовільну». Підтримати склад робочих органів конференції.

Затвердити Комісію з трудових спорів у складі.

від адміністрації : Якименко Юрій Іванович – перший проректор, Новіков Олексій Миколайович  – проректор, Гожій Сергій Петрович – заступник першого проректора, Андрійчук  Лідія Петрівна – начальник ВКАС, Меншикова Людмила Леонідівна – провідний юрисконсульт;

від профкому співробітників : Корсаков Валерій Олексійович – заступник голови профкому, Шейко Олександр Іванович– заступник голови профкому, Бобін Борис Олексійович – голова комісії профкому,  Нікітін Олександр Костянтинович – голова комісії профкому, Веремійчук Юрій Андрійович – член  комісії профкому.

Затвердити персональний та кількісний склад Ради з житлових та соціально-побутових питань університету складі:

Якименко Юрій Іванович  –  перший проректор;

Новіков Олексій Миколайович –  проректор;

Шейко Олександр Іванович –  заступник голови Профкому;

Корсаков Валерій Олексійович – заступник голови Профкому;

Бобир Микола Іванович –   директор ММІ;

Гожій Сергій Петрович –   заст. першого проректора;

Котовський Віталій Йосипович –  професор кафедри загальної фiзики та фiзики твердого тiла ФМФ;

Гриненко Катерина Михайлівна –  начальник соціально-побутового відділу;

Ящук Ірина Романівна –  заступник голови Профкому студентів;

Іщенко Олександр Анатолійович –  директор студмістечка;

Тарасенко Олександр Леонідович   –    провідний інженер АГР:

Бежевець Алла Михайлівна –  начальник юридичного управління;

Шинкаренко Олена Михайлівна  –  майстер побутового відділу.

Заступник голови профкому В. Корсаков доповів, що у структурних підрозділах університету пройшли конференції трудових колективів, а також конференція профкому студентів університету, на яких абсолютною більшістю голосів  було висунуто на посаду ректора кандидатуру Згуровського Михайла Захаровича

Надійшла пропозиція обговорити кандидатуру на посаду Ректора.  У результаті обговорення від профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського висунути кандидатуру Згуровського Михайла Захаровича на посаду Ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського».

По третьому питанню слухали Заступника голови профкому О. Шейка про організацію відпочинку співробітників університету та їх родин в цьому році.

ОК «Маяк», СВСТ “Сосновий” –12 діб, вартість путівки для співробітників університету-членів профспілки складає 4800 грн., без харчування та отримують від профкому компенсацію вартості путівки у розмірі 1100 грн.

При купівлі повної путівки з харчанням кожному працівникові – члену профкому, його дитині чи онуку (від 4 років та шкільного віку) профкомом оформлюється здешевлення у розмірі 1100 грн.

Компенсація у повному обсязі надається співробітникам, їхнім дітям і онукам при оформленні путівок із харчуванням тільки на повну зміну (12 днів).

Порядок заселення залишається таким як і минулий рік – путівка продається відпочиваючому на увесь номер бази відпочинку, якщо всеї номер немає іншого відпочиваючого.

Терміни заїздів до оздоровчих баз

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України надала 10 путівок до бази МЕДИК з 12.06 по 03.08.2019з оплатою 30 % від вартості для оздоровлення матері та дитини.

Виступив В.о. голови профкому М. Безуглого  щодо умов безвалютного профспілкового обміну працівниками КПІ і Варшавської Політехніки та  відпочинок дітей співробітників КПІ  у Польщі.

Інформація для співробітників КПІ  та для  дітей співробітників КПІ.