На засіданні Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського 17.01.2019

17 CІЧНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ ПРАЦІВНИКІВ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО. НА ЗАСІДАННІ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НАСТУПНЕ:

1. Про напрямки роботи першої половини 2019 року.
  2. Про підготовку та проведення Колдоговірної кампанії у підрозділах.

Про напрямки роботи першої половини 2019 року поінформував в.о. голови профкому М. О. Безуглий, який нагадав, що тривало громадське обговорення проектів  Положень щодо виборів ректора Університету :

1.Положення про вибори ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

2.Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

3.Положення про Виборчу комісію з проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

4.Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

5.Положення про порядок роботи спостерігачів на виборах ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

6.Положення про порядок роботи представників засобів масової інформації на виборах ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Так як протягом 2-х тижнів не було жодного зауваження щодо вище вказаних документів, була  пропозиція підтримати їх в цій редакції.

Про підготовку та проведення Колдоговірної кампанії у підрозділах  поінформував Ю. Веремійчук, котрий зазначив, що 27 грудня 2018 року вийшов Наказ № 1-399 від 27.12.2018 «Про організацію та проведення колективних переговорів та укладання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2019 році», в якому слід звернути увагу керівникам та головам профбюро працівників підрозділів Університету, що в період з 25 березня по 05 квітня 2019 року потрібно забезпечити організацію та проведення конференцій (зборів) трудових колективів підрозділів, на яких:

– заслухати звіт керівника підрозділу за роботу у звітний період та дати оцінку його роботи.

– заслухати звіти керівника та голів профспілкових бюро працівників та студентів про виконання колективного договору підрозділу за попередній період;

– затвердити колективний договір підрозділу;

– провести громадське обговорення та висунути делегатів на конференцію трудового колективу університету.

Дату конференції (зборів) підрозділу визначає профбюро (з 25 березня по 05 квітня 2019 року).