Останні події навколо КПІ ім. Ігоря Сікорського рішення Профкому

Профспілковий комітет працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського заслухав та обговорив події навколо університету, пов’язані з поширеними в засобах масової інформації сюжетами про господарську діяльність в КПІ, а також про особисте життя ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, що були згодом ретрансльовані через численні інтернет- та друковані видання.

З огляду на непідтверджений та маніпулятивний характер поданої інформації, а також виривання з контексту коментарів окремих респондентів, Профком КПІ ім. Ігоря Сікорського має підстави вважати оприлюднену інформацію політично або в інший спосіб вмотивованою і направленою на дестабілізацію ситуації в колективі напередодні виборів ректора університету.

Разом з тим, колектив вважає законними та обґрунтованими кроки керівництва університету, що направлені на з’ясування правдивості оприлюдненої інформації задля збереження гідного імені та ділової репутації 120-річного КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема:

1) звернення до Уповноваженої особи з питань запобігання корупції з поданням щодо проведення перевірки на предмет відповідності викладених відомостей про дії посадових осіб університету положенням антикорупційного законодавства і надання своїх висновків і пропозиції;

2) звернення до Державної аудиторської служби України з проханням провести перевірку інформації, оприлюдненої в програмі «ЦРУ», і надати відповідні висновки;

3) повну зміну складу Тендерного комітету університету і переведення відділу публічних закупівель з департаменту адміністративно-господарської роботи до департаменту економіки та фінансів;

4) видання наказу № 4/158 від 19 жовтня 2018 року Про притягнення до дисциплінарної відповідальності проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.;

5) звернення ректора М.З. Згуровського до НАЗК щодо перевірки його декларацій про доходи;

6) інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету.

(brownshvac.net)