Розклад занять в Центрі ФВС

РОЗКЛАД
проведення занять з різних видів спорту,
які проводяться у складі абонементних груп,
на спортивних об’єктах Центру ФВС

 

з/п Зали Види спорту Дні та години роботи Керівники абонементних груп
1 Зал ЛФК Наст. теніс Вт.; Чт. 17.30-19.00

Нд. 11.00-12.30; 12.30-14.00;  14.00-15.30

Антоненко Олександр Едуардович
2 Зал ЛФК Таекван-до Вт.;Чт.;Сб. 19.15-20.45; 20.45-22.15 Олійник Віталій Володимирович
3 Зал ЛФК Шейпінг Пн.; Ср. 18.15-19.45 Твердохліб Олена Федорівна
4 Зал ЛФК В’єт-Во-Дао Пн.;Ср.;Пт. 19.30-21.00; Борисенко Ростислав Юрійович
5 Зал ЛФК В’єт-Во-Дао Пн.;Ср.;Пт. 19.30-21.00;- Вишневецька Оксана Миколаївна
6 Зал ЛФК В’єт-Во-Дао Пн.;Ср.;Пт. 19.30-21.00; Дмитрієв Володимир Валерійович
7 Зал боротьби та боксу Бокс Пн.; Вт.; Ср.; Пт.

17.30- 19.00; 19.00-20.30

Чт.   17.30-19.00; Сб.   17.30-19.00;

Нд.   10.30-12.00

Гермаш Віктор Анатолійович
8 Зал боротьби та боксу Бокс Вт.; Чт.; Сб. 19.00-20.30

Пн.; Ср.; Пт. 20.30-22.00

Хачикян Сергій Суренович
9 Зал боротьби та боксу Дзю-до Пн.; Ср.; Пт. 19.00-20.30 Агеєв Микола Павлович
10 Зал боротьби та боксу Дзю-до Пн.; Ср.; Пт. 17.30-19.00 Дмитрієв Денис Михайлович
11 Зал боротьби та боксу Айкідо Вт.; Чт.; Сб. 20.30 – 22.00

Нд. 13.00-14.30

Пузанов Вадим Валерійович
12 Зал боротьби та боксу Таекван-до Пн.;Вт.; Ср.; Чт.; Пт.; Сб. 19.00 – 20.30 Дубіцький Павло Іванович
13 Зал боротьби та боксу Таекван-до Вт.;Чт.;Сб. 17.30-19.00 Олійник Віталій Володимирович
14 Зал боротьби та боксу Таекван-до Пн.;Вт.; Ср.; Чт.; Пт.; Сб. 19.00 – 20.30 Надієнко Сергій Григорович
15 Зал боротьби та боксу Бокс Вт.; Чт. 7.00-8.30 Назимок Віктор Васильович
16 Зал боротьби та боксу Бокс Пн.; Ср.; Пт.

17.30-19.00;   19.00-20.30; 20.30-22.00

Голумбієвський Володимир   Миколайович
17 Зал боротьби та боксу Таекван-до Пн.; Ср.; Пт. 19.00-20.30 Столярчук Андрій Анатолійович
18 Зал боротьби та боксу Рукопашний бій Пн.; Ср.; Пт. 20.30-22.00;- Горелишев Сергій Васильович
19 Зал аеробіки Аеробіка Пн.;Вт.; Ср.; Чт.; Пт.; 18.30 – 20.00

Сб.   15.00-16.30

Кобалінова Олександра Григорівна
20 Зал аеробіки Аеробіка Вт.; Чт. 20.15-21.45 Микитюк Зоя Василівна
21 Зал аеробіки Аеробіка Пн.;Ср.;Пт. 20.15-21.45 Пасічна Тетяна Володимирівна
22 Зал аеробіки Аеробіка Пн.; Вт.; Ср.; Чт.; Пт. 17.30-19.00;

Нд. 12.00-13.00; 13.00-14.00;

Шиманська Інга Дмитрівна
23 Зал важкої атлетики Атлетизм Пн.;Чт. 19.00-20.30 Степанович Юрій Володимирович
24 Зал важкої атлетики

(4-й поверх)

Атлетизм Пн.; Ср.; Пт.     16.00-17.30;  17.30-19.00; 19.00-20.30; Сб. 16.00-17.30 Крилов Анатолій Геннадійович
25 Зал важкої атлетики

(4-й поверх)

Атлетизм Вт.;Чт.; 16.00-17.30; 17.30-19.00; 19.00-20.30; Сб. 13.00-14.30; 14.30-16.00 Масалкін Михайло Георгійович
26 Навчальний басейн Плавання Пн.; Ср.; Пт.

15.30-16.30;   16.30-17.30; 17.30-18.30

Зубков Максим Михайлович
27 Навчальний басейн Плавання Пн.; Ср.; Пт.

15.30-16.30;   16.30-17.30; 17.30-18.30

Смірнов Костянтин Миколайович
28 Навчальний басейн Аквааеробіка Пн.19.00-20.00; Вт.19.15-20.15;

Вт.20.15-21.15; Ср.;Чт. 19.00-20.00;

Ср.;Чт. 20.15-21.15;

Пт. 19.00-20.00; 20.00-21.00;

Сб. 16.30-17.30;

Нд.13.00-14.00; 14.00- 15.00 (діти)

Пасічна Тетяна Володимирівна
29 Навчальний басейн Плавання Вт.;Чт.15.15-16.15;16.15-17.15;

17.15-18.15; 18.15-19.15

Сб. 13.15-14.15; 14.15-15.15; 17.15-18.15;

Шубський Володимир Іванович
ЗО Навчальний басейн Плавання Вт.;Чт.15.15-16.15;16.15-17.15;

17.15-18.15; 18.15-19.15

Сб. 13.15-14.15; 14.15-15.15; 17.15-18.15;

Колесник Віталій Васильович
31 Навчальний басейн Плавання Вт.; Чт. 17.15-18.15;   18.15-19.15 Сб. 18.15-19.15; 19.15-20.15 Хижняк Микола Миколайович
32 Навчальний басейн Аквааеробіка Пн.;Пт. 20.00-21.00;- Микитюк Зоя Василівна
33 Стрілецький тир Кулькова стрільба Чт.; Пт. 18.00-19.30; 19.30-21.00 Кравченко Юрій Павлович
34 Зал тренувальний при басейні Карате Вт.; Чт.; Сб. 17.00-18.30;   18.30-20.00 Репко Олексій Олегович
35 Зал тренувальний при басейні Карате Пн.; Ср.; Пт. 17.30-19.00; 19.00-20.30 Шевеля Олег Віталійович