Дитяче оздоровлення в Польщі у липні 2022 року

ПРОФКОМ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ПРОПОНУЄ ДИТЯЧЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ В ПОЛЬЩІ У ЛИПНІ 2022 РОКУ

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

1.Організовується група  дітей віком 10 років (на 1 липня 2022 року ) -15 років.
2.Групу супроводжують 4 відповідальні особи.
3.Строк перебування в Польщі: на базі відпочинку біля м. Кракова (м. Грибув) – 8-9 днів
у м. Варшава – 6 днів. Орієнтовна дата від’їзду на початку липня.
4.Програма передбачає екскурсії, майстер-класи, творчі майстерні, пізнавальні та профорієнтаційні заходи.
5.Оплату перебування дітей в Польщі (проживання, харчування, програмні заходи) забезпечує польська сторона та профспілковий комітет.
6.Батьки сплачують транспортні витрати  та страховку. Переїзд з України до Польщі  і у зворотньому напрямку потягом.
7.Обов’язкова наявність:
-біометричного закордонного паспорта дитини;
-нотаріально-завіреного дозволу/-ів обох батьків про виїзд дитини за кордон.
8. Заявки приймаються до 16 червня включно.
Для запису Вашої дитини необхідно заповнити ЗАЯВКУ

Якщо Ви зареэструвались то додайтесь до групи в телеграмі, де в подальшому буде надаватись детальніша інформація. Посилання на групу в ТЕЛЕГРАМІ