Дитяче оздоровлення в Польщі у серпні 2023 року

ПРОФКОМ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ПРОПОНУЄ ДИТЯЧЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ В ПОЛЬЩІ У серпні 2023 РОКУ

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

1.Організовується група  дітей віком 10 років (на 1 липня 2023 року ) -15 років.
2.Строк перебування в Польщі: на базі відпочинку Варшавської політехніки в
м. Грибув   – тривалість 11 днів. Орієнтовні дати перебування  з 16 -26 серпня 2023 року.
3.Програма передбачає екскурсії, майстер-класи, творчі майстерні, пізнавальні та профорієнтаційні заходи.
4.Оплату перебування дітей в Польщі (проживання, харчування, програмні заходи) забезпечує польська сторона та профспілковий комітет.
5.Батьки сплачують транспортні витрати  та страховку. Переїзд з України до Польщі  і у зворотньому напрямку потягом.
6.Обов’язкова наявність:
-біометричного закордонного паспорта дитини;
-нотаріально-завіреного дозволу/-ів обох батьків про виїзд дитини за кордон.
7. Заявки приймаються до 31 травня включно.
Для запису Вашої дитини необхідно заповнити ЗАЯВКУ
Якщо Ви зареєструвались то додайтесь до групи в телеграмі, де в подальшому буде надаватись детальніша інформація. Посилання на групу в ТЕЛЕГРАМІ