Звернення до МОН щодо оплати праці науково-педагогічним працівникам Університету

Відповідно до постанови КМУ від 23.01.2019р. № 36 вперше з 2005 року Департамент фінансування державних і загальнодержавних видатків МОН змінив алгоритм визначення посадових окладів працівників Університету з урахуванням Указу президента України від 30.08.2004 р. № 1023/2004 у частині збільшення удвічі оплати праці працівникам Університету при підготовці штатного розкладу.

Адміністрація та профком працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського підготували лист з проханням зберегти і надалі існуючий протягом 14 років порядок розрахунку посадових окладів працівників Університету із застосуванням коефіцієнту збільшення 2,0.

Це допоможе уникнути дискримінації науково-педагогічних працівників одного з провідних закладів вищої освіти України.

Текст листа Лист МОН