Перевірка та виконання Колективного договору  КПІ ім. Ігоря Сікорського

14 квітня 2022 відбулося засідання робочої  комісії з перевірки виконання колективного договору  КПІ ім. Ігоря Сікорського, на якій було обговорено етапи виконання та проведення конференцій трудових колективів в КПІ ім. Ігоря Сікорського в умовах дії правового режиму воєнного стану. У результаті ухвалено наступні рішення:

1. Призупинити організацію та проведення конференцій трудових колективів факультетів/навчально-наукових інститутів та підрозділів на час дії правового режиму воєнного стану.
  2. Протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні керівникам та головам профспілкових бюро працівників структурних підрозділів університету необхідно забезпечити реалізацію етапів організації та проведення конференцій (зборів) трудових колективів структурних підрозділів у відповідності до наказу №НУ/11/2022 від 19.01.2022 «Про організацію конференцій трудових колективів та проведення колективних переговорів у 2022 році».
  3. Проведення чергової конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського сумістити з сесією професорсько-викладацького складу університету та провести в серпні-вересні 2022 року.