Засідання профкому

06 жовтня відбулося засідання профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського на засіданні було розглянуто наступне:

1. Про забезпечення фінансової діяльності університету.

2. Питання поточних моментів та їх особливості. Підвищення кваліфікації співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

3. Створення в університеті фонду підтримки ЗСУ КПІ ім. Сікорського та деякі аспекти його втілення.

Засідання розпочалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті В.П. Юрчука – члена профкому КПІ, який пішов із життя.

Безуглий М.О., подякував спортивно-масовій комісії за організований турнір з футболу пам’яті В.І. Молчанова та проведення благодійного збору коштів на потреби ЗСУ.

В подальшому повідомив, що на засіданні Вченої Ради університету було представлено презентацію, де детально розглянуто дані про вступну кампанію.

По другому питанню Безуглий Михайло роз’яснив присутнім про умови проходження підвищення кваліфікації працівникам за вимогами МОН та КМУ. За 5 років об’єм має складати 5 кредитів ЄКТС або 180 годин. Наразі можна скористатися нагодою та двічі безкоштовно пройти курси підвищення кваліфікації у нашому НМК “ІПО”, який забезпечує навчання за оновленими програмами підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кадрового складу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Звернув увагу на нормативну складову у виборі курсів та на три пріоритетні напрями, якими варто скористатися.

Про створення в університеті фонду підтримки ЗСУ КПІ ім. Сікорського та деякі аспекти його втілення – поінформував заступник голови профкому Юрій Веремійчук. Він повідомив, що підготовленні всі документи і подані до відповідних органів для проведення зареєстрації. Офіційна назва фонду підтримки ЗСУ – Благодійна організація Благодійного фонду підтримки ЗСУ «Київський Політехнік». До складу правління Фонду увійшли : голова правління І.А. Гришко, Нестеренко Ю.В. та Нарушевич М.О.

В різному виступив:

Юрій Веремійчук і повідомив, що 29 вересня на засіданні було розглянуто і затверджений робочою комісією з перевірки виконання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського перелік заходів з охорони праці між Адміністрацією та Профкомом на 2022-2023 р.р, в якому враховано пропозиції від структурних підрозділів університету.

Шейко О.І. – який нагадав головам профбюро підрозділів подати списки дітей членів профкому до 18 листопада, щоб діти вчасно отримали новорічні подарунки до свята. Звернув увагу на те, що у відомість включаються діти до 16 років.

Інформація щодо роботи басейну: в зв’язку з обставинами, що сталися, не всі підрозділи подали списки бажаючих відвідувати басейн. Тому головам профбюро оформити та передати списки тих, хто ще бажає долучитися і відвідуватиме басейн до кінця року. На 1-й кв. наступного року плануємо знову централізовано подавати списки відвідування басейну від підрозділів.

Інформація щодо санаторно-курортного лікування: санаторій «Червона калина» працює та готовий приймати бажаючих оздоровитися. Щодо путівок в інші санаторно-курортні заклади – звертатись до Комісії соціального страхування та оздоровлення.

Безуглий М. поінформував, що Профком спільно з КМППОіНУ оплатили 40 саджанців дерев для висадки біля 21 корпусу КПІ, вздовж лінії швидкісного трамваю. Пропонується членам профспілки взяти участь у їх висадці.