Полтавські галушки

Ой, галушечки-галушки, —
Нема в світі краще юшки:
І на салі, і в сметані,
І пшеничні, і гречані, –
Ось які!… Полтавські галушки!

Тур «Полтавські галушки»
Вартість 1000 грн. за тур (частково вартість компенсує профком)
Великі Сорочинці – Диканька – Мгар – Опошня – Полтава

Екскурсійна програма
на 2 дні
1 день
08: 00 Виїзд з Києва у комфортабельному автобусі.
Спочатку в програмі старе курортне містечко Миргород.
Обід у ресторані у мальовничому українському стилі.
Подорож у Гоголєво – на малу батьківщину великого українського письменника Микола Гоголя. Ви відвідаєте будинок-музей, де жила його родина і він сам. Прогулянка по прекрасному парку, який посадив сам Гоголь
Переїзд в Диканьку. Знайомство з видатними місцями Диканьки: гробниця князів Кочубеїв – Церква Миколи Чудотворця зі скляним куполом і таємничим підземеллям, стара Церква Трійці, де відбувалися події Гоголівсього «Вія», млин вітряний, дуби восьмисотлітні – все, що дихає містикою в місці, де розвивалися дії «Вечорів на хуторі біля Диканьки».
Увечері насолоджуйтеся вечерю з фольклорною програмою! Ви по достоїнству оцінити полтавську кухню! Що таке програма? Правильно: Це галушки і будемо їх куштувати! Смачного Вам хоче побажати сам Гоголь і його герої: Солоха, Вакула і навіть симпатичний чорт!
Переїзд до Полтави. Розміщення в готелі в центрі міста (двомісні номери з усіма зручностями).
2 день
Сніданок в готелі. Екскурсія по Полтаві, під час якої ви побачите Круглу площу з пам’ятником Слави, будинок губернського земства, де в даний час знаходиться Національний краєзнавчий музей, відвідайте Соборну площу, де до 200-річчя перемоги над шведами була зведена Біла альтанка. Тут на Соборній площі знаходиться садиба І.Котляревського, Успенській кафедральний собор. На майдані відкрили унікальний пам’ятник знаменитій «Полтавській галушці». Ви побачите Спаську церкву і пам’ятник, спорудженій на місці відпочинку Петра І. Відвідаєте Інститутську гору, де в 13 столітті був інститут шляхетних дівчат, а зараз знаходиться Полтавський технічний університет.
Після екскурсії містом – відвідування місць Полтавської битви та однойменного музею
Обід в кафе. Інтер’єр та атмосфера кафе перенесе Вас у ті героїчні роки. Наприкінці дня Вас чекає столиця українського гончарства у с. Опошня. Ви не тільки зможете познайомитися з музеєм кераміки, історії та особливості майстерності українського гончарства, але також самостійно зробити горщики і сувеніри на справжніх гончарних кругах.
Виїзд до Києва. На шляху візит в Мгарський Спасу-Преображенський монастир, що є духовним скарбом Лубенській землі, яка протягом століть височить над мальовничою Сулою.
Прибуття в Київ о 20: 00.
Вартість включає:
• трансфер на автобусі по екскурсійному маршруту;
• екскурсії по програмі;
• вхідні квитки для музеїв;
• 1 ніч в готелі Полтави;
• вечеря з фольклорною програмою;
• харчування: 1-й день – обід і вечеря, 2-й день – сніданок та обід;
• страхування.

Більш детальну інформацію можна отримати кожного вівторка та четверга з 14-00 до 15-00 у кімнаті 267, корпус № 1.