Волейбольний клуб КПІ ім. Ігоря Сікорського “Ветерани волейболу”

Протягом багатьох десятиліть клуб “Ветерани волейболу” з символікою університету беруть участь у місцевих, обласних, європейських та світових турнірах, кубках з ветеранського волейболу, чим збільшують інтерес до даного виду спорту та  популяризують здоровий спосіб життя.

Команди ветеранів з волейболу КПІ ім. Ігоря Сікорського на сьогоднішній день складаються з волейболістів вік яких 65+, 70+; 75+; 80+ років.  Ветерани  приймають  участь не тільки в чемпіонатах м. Київ і в чемпіонатах та кубку України по волейболу, а також в міжнародних чемпіонатах Європи та світу. Так наприклад,  у 2012 ріці  команди приймали участь у турнірі в м. Тампере, а у 2013 р. у м. Туріна (Італія). Чемпіонські нагороди отримували Ярличенко Юрій – 1947 р. н. , Щарубін Валірій 1942 р. н. та інші). На світових чемпіонатах , гравці збірних КПІ ім. Ігоря Сікорського приймали участь у турнірах Фінляндії, Японії, Іспанії та Канади.

Команди ветеранів КПІ ім. Ігоря Сікорського на турнірах України по волейболу не раз виборювали кубок у своїх категоріях. На даний час «Волейбольний клуб КПІ » гуртує ще команду 50+, що розширить кількість учасників в чемпіонатах по волейболу.

Підготовкою команд:

  • категорію 45+та 50+ – співробітник кафедри теплової та альтернативної енергетики Павло Хмара;
  • категорії 70+ займається професор навчально-наукового Інституту атомної та теплової енергетики  Михайло Абдулін;
  • категорії 75+ та 80+ – професор кафедри математичної фізики та диференціальних рівнянь (КМФ та ДР) фізико-математичного факультету Іван Бейко та Юрій Ярличенко;

Тренуються команди двічі на тиждень:  вівторок о 19:00 год, п’ятниця  о 17:30 год.  на волейбольному майданчику у залі ЦФВС «Політехнік». Запрошуємо працівників доєднатись до команд з волейболу.