Інформація щодо проведення інструктажу з працівниками структурних підрозділів

В період з вересня по листопад 2018 року в Університеті буде  проведення Інструктажу з працівниками підрозділів для присвоєння І групи з електробезпеки неелектротехнічному персоналу.

Відділом охорони праці Університету розроблена Інструкція для присвоєння І групи з електробезпеки неелектротехнічному персоналу на виконання вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 9.01.1998 № 4.

Для проведення Інструктажу в структурних підрозділах додатково розроблені План проведення та Контрольні питання та відповіді.

Під час проведення зазначеного заходу відділом охорони праці буде надаватися необхідна методична та консультаційна допомога.

Інструкція з охорони праці № 0610/320 для присвоєння І групи з електробезпеки неелекротехнічному персоналу