На засіданні Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського 25.10.2018

25 ЖОВТНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ ПРАЦІВНИКІВ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО. НА ЗАСІДАННІ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НАСТУПНЕ:
1. Про особливості поточного моменту.
2.Про підсумки оздоровчого сезону.

Профспілковий комітет працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського заслухав та обговорив події навколо університету, пов’язані з поширеними в засобах масової інформації сюжетами про господарську діяльність в КПІ, а також про особисте життя ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, що були згодом ретрансльовані через численні інтернет- та друковані видання.З огляду на непідтверджений та маніпулятивний характер поданої інформації, а також виривання з контексту коментарів окремих респондентів, Профком КПІ ім. Ігоря Сікорського має підстави вважати оприлюднену інформацію політично або в інший спосіб вмотивованою і направленою на дестабілізацію ситуації в колективі напередодні виборів ректора університету. Разом з тим, колектив вважає законними та обґрунтованими кроки керівництва університету, що направлені на з’ясування правдивості оприлюдненої інформації задля збереження гідного імені та ділової репутації 120-річного КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема:

1) звернення до Уповноваженої особи з питань запобігання корупції з поданням щодо проведення перевірки на предмет відповідності викладених відомостей про дії посадових осіб університету положенням антикорупційного законодавства і надання своїх висновків і пропозиції;

2) звернення до Державної аудиторської служби України з проханням провести перевірку інформації, оприлюдненої в програмі «ЦРУ», і надати відповідні висновки;

3) повну зміну складу Тендерного комітету університету і переведення відділу публічних закупівель з департаменту адміністративно-господарської роботи до департаменту економіки та фінансів;

4) видання наказу № 4/158 від 19 жовтня 2018 року Про притягнення до дисциплінарної відповідальності проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.;

5) звернення ректора М.З. Згуровського до НАЗК щодо перевірки його декларацій про доходи;

6) інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету.

По другому питанню слухали про підсумки оздоровчого сезону доповів Манзюк С.А. – начальник Відділу соціального забезпечення та голова профбюро Департаменту перспективного розвитку. В ОК «Маяк» реалізовано 429 путівок оздоровлено 920 осіб та 398 студентів. За календарний рік на базі проведено наступні роботи:

– на фінальному завершенні встановлення водонапірної башти;

– в головному корпусі відновлена система гарячого водопостачання, бойлерна система;

– встановлено LED освітлення;

– встановлено лічильник стічних вод;

– у студентському кампусі – відремонтовано душ, встановлено зливні бачки;

проведено оновлення вхідної групи,

– за кошти членів профспілки – Профкомом придбано та встановлено дитячий майданчик.

В СОТ «Політехнік» в цьому сезоні відпочило 25 осіб. Проводилися ремонтні роботи 2-го поверху, облаштування фасаду їдальні, LED освітлення на території та в номерах, придбані нові ліжка. Було закуплені засоби з пожежної безпеки: нові щити, вогнегасники. Проводилися роботи з оновлення зони відпочинку – пляжної зони, дитячі майданчики, огорожа. За кошти членів профспілки – Профкомом придбано та передано на базу тенісний стіл та електро-бензопила для ведення господарської діяльності.

У СВСТ «Сосновий» відпочило 106 осіб. Отримані кошти в 2018 році кошти будуть використані на відновлення, удосконалення оздоровчих баз КПІ та покращення матеріальної бази.  Заступник голови профкому Шейко О. І. повідомив, що – оздоровчий сезон пройшов успішно завдяки роботі Департаменту перспективного розвитку та профкому, За результатами проведеного опитування працівників, які відпочивали на базах відпочинку, оцінили цей оздоровчий сезон на задовільно. З боку відпочиваючих якщо й були незначні нарікання, то на них реагували вчасно. В рамках реалізації програми санаторно-курортного оздоровлення працівників КПІ профкомом було оздоровлено 45 членів профспілки з 50% здешевленням путівок до санаторію «Червона Калина» та «Жовтень». Оздоровлено 50 дітей працівників в таборах «Сонячний берег», «Карпатські зорі», 3-є дітей оздоровилися в санаторії  в б/в «Медик» (смт Затока, Одеська обл.) та 28 дітей співробітників в супроводі 5 осіб  відпочили у Польщі, 65 дітей та 79 онуків співробітників відпочили на базах відпочинку КПІ. Як і в попередні роки, профком забезпечив здешевлення вартості путівок для працівників-членів профспілки та їх родин.

В різному  виступив Шейко О. І.  з інформацією щодо підготовки до новорічних свят для дітей працівників університету. Головам профбюро підрозділів необхідно оформити списки дітей співробітників-членів профспілки для придбання новорічних подарунків. Також Профкомом будуть підготовлені і роздані запрошення на новорічні вистави, які будуть проходити в ЦКМ КПІ  у грудні 2018 року