Навчальне плавання для дітей

Для дітей працівників, аспірантів та онуків працівників членів профспілки працює секція плавання, віком від 6 років до 14 років

Заняття/тренування проходять у Великому і Малому (навчальному) басейні КПІ ім. Ігоря Сікорського (24 корпус) з тренером. Тривалість заняття на воді 45 хв.
Графік занять:
Понеділок: початок тренувань о 17:00 год.- великий басейн о 19:00 год.- малий басейн
Середа: початок тренувань о 17:00 год.- великий басейн
П’ятниця: початок тренувань о 19:00 год. – малий басейн

На перше тренування дитина може прийти і спробувати, якщо дитина виявила бажання займатись, далі дитину додають до секції, де вона займається плаванням.

Після першого заняття потрібно принести довідку від лікаря, що дитина може займатись навчальним плаванням, яка демонструється тренеру.

При відвідуванні занять дитина повинна мати, з собою : шапку для плавання, мило, мочалка, змінне взуття, рушник, окуляри для плавання, плавки/суцільний купальник.

За пільговою вартістю, можуть відвідувати заняття діти працівників, аспірантів членів профспілки

Якщо Ви виявили бажання, то заповніть форму. Посилання на форму