4 червня 2026 року відбулася конференція трудового колективу факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо надання згоди на призначення декана факультету.
Участь у конференції взяли працівники, студенти факультету та запрошені особи, які мали можливість ознайомитися з баченням подальшого розвитку ФММ від кандидатів.
На посаду претендували:
• Сергій Войтко — завідувач кафедри міжнародної економіки;
• Марина Кравченко — декан факультету;
• Станіслав Салоїд — заступник декана з господарських питань.
За результатами голосування голоси розподілилися наступним чином:
• Сергій Войтко — 26 голосів;
• Марина Кравченко — 98 голосів;
• Станіслав Салоїд — 16 голосів.
Відповідно до рішення конференції трудового колективу факультету, на посаду декана факультету менеджменту та маркетингу було підтримано кандидатуру Марини Кравченко.
Щиро вітаємо пані Марину з обранням та бажаємо невичерпної енергії, успішної реалізації всіх поставлених цілей, нових здобутків, плідної роботи й подальшого розвитку факультету







