Конференція трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського

Продовжуючи традицію в Центрі культури та мистецтв КПІ ім Ігоря Сікорського 11 квітня 2024 року пройшла конференція трудового колективу. В роботі конференції взяли участь делегати від структурних підрозділів університету. Цьогорічна конференція була найбільш повноцінною з 2019 року, як за загальною нормою представництва, так і за відсотковою кількістю обраних делегатів з підтвердженими повноваженнями.

Конференція прошла відповідно до наступного порядку денного:

1.  Звіт Ректора, голови профкому, голови профкому студентів університету про роботу та виконання колективного договору з квітня 2023 року по квітень 2024 року.

2.   Різне.

За результатами роботи конференції :

• Затвердили звіти ректора університету Михайла Згуровського, голови профспілкового комітету Михайла Безуглого та голови профспілкового комітету студентів Ігоря Степанюка.
  • Схвалили роботу ректора університету Михайла Згуровського за звітний період.
  • Ухвалили виконання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського за період з квітня 2023 року по квітень 2024 року.
  • Продовжили дію Колективний договору КПІ ім. Ігоря Сікорського затвердженого на період 2021-2024 рр. терміном на 1 рік
  • Затвердили склади робочих комісії з перевірки виконання колективного договору, трудових спорів КПІ ім. Ігоря Сікорського та склад Ради трудового колективу з житлових та соціально-побутових питань університету.

Фото Сергій Нечай