Конференція трудового колективу НН ММІ

26 березня 2024 року в Залі Вченої Ради пройшла конференція трудового колективу навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту. На даній конференції делегати ознайомились з звітом директора Гришка Ігоря Анатолійовича про роботу навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту та виконання умов контракту, звітом директора та в.о. голів профспілкових бюро працівників Тимошенко Людмили Іванівни та студентів – Сокольник Івана Сергійовича про виконання колективного договору за попередній період.
Рішенням конференції було подовжити дію колективного договору НН ММІ терміном на один рік. В різному на конференції виступили проректор з науково – педагогічної роботи – Жученко О.А., голова профкому працівників – Безуглий М.О. та доцент кафедри конструювання машин – Гаврушкевич А.Ю. Окрім цього директор НН ММІ Гришко І.А. нагородив Подякою за допомогу військовій частині інженера кафедри конструювання машин Кравець Володимира Олександровича