Конференція трудового колективу університету

12 квітня 2018 року в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася конференція трудового колективу університету.

Порядок денний

  1. Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2017 рік та перший квартал 2018 року
  2. Укладання колективного договору на 2018 рік та перший квартал 2019 року
  3. Різне
  • Затвердження складу комісії з трудових спорів
  • Затвердження складу ради з житлових та соціально-побутових питань університету

 

По першому питанню порядку денного. Затвержено звіт ректора університету Згуровського М.З., звіти керівників профкомів Безуглого М.О. та Гаврушкевича А.Ю. і визначено, що колективний договір за 2017 рік та перший квартал 2018 року виконано в ціломуСхвалили роботу ректора університету за звітний період задовільною.
По другому питанню порядку денного. Затверджено колективний договір КПІ ім. Ігоря Сікорського на період з  квітня  2018 року  по   квітень 2019  року, з врахуванням пропозицій, які були обговорені на конференції та  додатки №№ 1, 2, 3.  Доручено підписати колективний договір: від адміністрації – ректору університету Згуровському Михайлу Захаровичу, від трудового колективу університету – в. о. голови Профкому працівників Безуглому Михайлу Олександровичу, а колективну угоду зі студентами ректору університету та голові Профкому студентів Гаврушкевичу Андрію Юрійовичу. Доручити комісії з підготовки проекту колективного договору: провести реєстрацію колективного договору в адміністрації Солом’янського району м. Києва, після реєстрації надрукувати колективний договір та  розповсюдити його по підрозділах університету.
По третьому питанню порядку денного. Доведено інформоцію делегатам про роботу Комісії з трудових спорів за звітний період і запропоновано надати повноваження членам комісії на 2018 рік – перший квартал 2019 року. Затверджено комісію з трудових спорів, до складу якої увійшли :
від адміністраціїЯкименко Юрій Іванович – перший проректор, Ковальов Петро Володимирович – проректор, Гожій Сергій Петрович – заступник першого проректора, Андрійчук  Лідія Петрівна – начальник ВКАСМеншикова Людмила Леонідівна – провідний юрисконсульт;
від профкому співробітниківКорсаков Валерій Олексійович – заступник голови профкомуШейко Олександр Іванович – заступник голови профкому, Бобін Борис Олексійович – голова комісії профкому,  Нікітін Олександр Костянтинович – голова комісії профкомуВеремійчук Юрій Андрійович – член  комісії профкому.
Також затверджено  склад Ради з житлових та соціально – побутових питань університету:
Якименко Юрій Іванович                –  перший проректор;
Новіков Олексій Миколайович       –  проректор;
Безуглий Михайло Олександрович  –   в. о. голови Профкому;
Ковальов Петро Володимирович      –   проректор;
Бобир Микола Іванович                    –   директор ММІ;
Гожій Сергій Петрович                     –   заст. першого проректора;
Сидоренко Юрій Михайлович         –   заст. проректора;
Гриненко Катерина Михайлівна     –  начальник соціально-побутового відділу;
Гаврушкевич Андрій Юрійович      –       голова Профкому студентів;
Іщенко Олександр Анатолійович    –        директор студмістечка;
Тарасенко Олександр Леонідович   –    провідний інженер АГР:
Бежевець Алла Михайлівна             –   начальник юридичного управління;
Шинкаренко Олена Михайлівна     –     майстер побутового відділу.