Квитки до театру для дітей шкільного віку

Пропонуємо дітям працівників/аспірантів шкільного віку 7+  відвідати виставу “ЛУСКУНЧИК” у Театрі опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2). Вистава буде проходити 28,29 грудня 2021 року.

Ціна квитка 300 грн. Оплата квитків здійснюється в частинах 50 % – Профком  / 50 % – працівник/ аспірант. Пільгова ціна тільки  для працівників/аспірантів – членів профспілки.

Відвідати театр діти зможуть самостійно або в групі з супроводженням представників профкому.

Бажаючим відвідати виставу необхідно заповнити реєстраційну форму. Реєстрація відкрита до 03 грудня 2021 року.

Заповнити форму

Після реєстрації з Вами зв’яжуться представники  Комісії по роботі з дітьми і повідомлять щодо подальших дій.

Детальніше про виставу

Звертаємо Вашу Увагу, що відвідування театру має проводитись із дотриманням протиепідемічних заходів, що затверджені постановами Головного державного санітарного лікаря України та визначають особливості проведення діяльності на період карантину (п.4 Протоколу № 66 Виконавчого органу КМДА, постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, від 22.10.2021).