На засіданні Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського: 13.09.2018

13 вересня в Залі Вченої Ради відбулося засідання профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського. На засіданні було розглянуто наступне:
  1. Про приведення посадових обов’язків деяких категорій університету до вимог  закону України “Про освіту”.
  2. Про загальні питання профспілкових подій.
  3. Про організацію відвідування басейну та інше.

Про приведення посадових обов’язків деяких категорій працівників університету до вимог закону України “Про освіту” проінформував перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського  Ю.І. Якименко. Він наголосив, що атестація навчально-допоміжного персоналу (НДП) є обов’язковою, та яка проходитиме в березні 2019 року. Важливо виконувати вимоги передбачені законодавством: комплексне оцінювання рівня кваліфікації, результати педагогічної та методичної діяльності категорій науково-педагогічних працівників університету.
Про загальні питання профспілкових подій доповів М.О. Безуглий. Він нагадав про акцію протесту минулого року, про ситуацію, яка склалася у вищій школі, про обіцянки Уряду – з 1 вересня 2018 року підвищення заробітної плати по тарифному розряду для НПП. Але на жодному засіданні Кабміну це питання не розглядалося.  Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України готує багатотисячну акцію протесту. Освітяни столиці готові долучитися до запланованої акції протесту, головною вимогою якої є забезпечення належного фінансування освітньої галузі. По завершеню виступу М. Безуглий доповів про підсумки прийому студенів у 2018 році до КПІ ім. Ігоря Сікорського на перший курс.
По третьому питанню “Про організацію відвідування басейну” проінформував О.І. Шейко. В цьому сезоні басейн розпочинає роботу з 1 жовтня О. Шейко вказав,  що слід звернути увагу при оформлені документів для відвідування басейну. Потрібно поновити Посвідчення та своєчасно подати списки. О. Шейко доповів щодо можливості відвідування басейну та спортивних секцій дітьми та онуками співробітників за пільгами. Відвідування секцій відбуватиметься за певними правилами, а саме відповідно до Положення «Про порядок відвідування на пільгових умовах спортивних секцій ЦФВіC дітьми та онуками співробітників-членів профспілки». Положення роглянуто на засіданні, де були внесені пропозиції і затверджений документ буде висвітлений на сайті профкому.