Різдвяні футбольні турніри в КПІ

На початку січня 2020 р. в Центрі фізично­го виховання та спорту КПІ ім. Ігоря Сікорсь­кого пройшли традиційні Різдвяні турніри з футзалу. За Кубок профкому КПІ 3 січня бо­ролися 6 команд: команда арбітрів Федерації футзалу м. Києва, спортивних журналістів, дві молодіжні команди ДЮСШ-25 під ке­рівництвом випускника КПІ Олександра Кривенди, команда профкому студентів та ко­манда працівників КПІ “Політехнік”. За регла­ментом турніру та результатами жеребкуван­ня учасників поділили на дві групи, де пройшли ігри за круговою системою. У фіналі турніру зустрілися команди профкому студентів КПІ та “Політехнік”.

У феєричному та принциповому протисто­янні команда працівників “Політехнік” виборола перемогу з рахунком 2:1 – на останніх хвилинах відзначився Ігор Ментюков, який забив красень- гол зі штрафного удару.

Підбиваючи підсумки змагань, директор Центру фізичного виховання та спорту Андрій Гаврушкевич зазначив: “Головне – не результат, а можливість зустрітися з багато­річними партнерами по спорту, колегами, дру­зями, привітати одне одного і на позитиві роз­почати спортивний 2020 рік”.

Наступного дня змагання продовжилися серед дітей. Були представлені команди “Політехнік” двох вікових груп: 9-11 років і 14-15 років, три команди ДЮСШ-25, серед яких одна команда дівчат, ДЮФК “Арсенал” та команда батьків і тренерів. Загалом змагання пройшли в дружній та теплій атмосфері. Усі команди намагалися якнайкраще продемон­струвати свої здібності та здобути перемогу.

Після завершення змагань головний організа­тор та ідеолог Різдвяних турнірів, голова спортив­ної комісії профкому КПІ Сергій Журавльов привітав учасників зі святами і наголосив: “У Різдвяному турнірі немає переможців і перемо­жених, переміг його величність – футбол”. Усі діти отримали пам’ятні сувеніри та подарунки, а голов­не – відбулася справжня популяризація здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді. До того ж ця молодь – наші можливі КПІшники.