Різдвяні турніри з футзалу

«КУБКОМ НЕСКОРЕНИХ» В КИЄВІ ВІДКРИТО 2023 ФУТЗАЛЬНЫЙ РІК

Уже багато років поспіль третього січня футзальний рік в столиці відкривається традиційним Різдвяний турніром “Кубок Профкому «КПІ ім. Ігоря Сікорського». І цей рік не став винятком, не зважаючи на важкі часи сьогодення нашої країни: війну, повітряні тривоги, вимкнення світла і т.д. Турнір відбувся. Цьогорічний турнір був присвячений захисникам нашої Батьківщини, які боронять нашу незалежність від російських загарбників. Традиційний трофей турніру було названо «Кубок нескорених». Головними атрибутами турніру традиційно стали: тепле спілкування, бойовий  настрій і безперечний футзал в усій його красі з бурхливими емоціями і запеклій боротьбі! Збирати команди в такий час дуже складно, тому в кожному новому турнірі старожилів звично чекають сюрпризи серед учасників. Турнір розпочали  вшануванням пам’яті  хвилиною мовчання за загиблими на війні, та гімну України. За запрошення на турнір команди учасники дякують засновникові цього турніру одного з самих шанованих людей у футзальному співтоваристві Старшого викладача кафедри технологій оздоровлення і спорту, заслуженого співробітника (КПІ) Журавльова Сергія Олексійовича.

Турнір проводиться вже більше 15 років, але склад учасників залишається практично незмінним інколи зявляються нові команди, що в свою чергу додає непередбачуваності, в чому головна особливість турніру. Що стосується учасників, то самими титулованими командами є: збірна Профкому КПІ, Політехнік (чи Ветерани КПІ, так називалася ця команда раніше) і Збірна футзальних арбітрів. Також у цьогорічному турнірі приймали участь команди: «НУХТ»,  «Студентського профкому», «Славутич», «Спіробітники  КПІ», загалом 6 команд.
По регламенту проведення Кубку грають два тайми по 10 хвилин у форматі 6 на 6. Після жеребкування команди були поділенні на дві групи і розпочалися футбольні баталії. У Групі А зустрічались команди  «НУХТ», «Арбітри «і «Співробітники КПІ «, в групі В відповідно точилася запекла боротьба між командами « Політехнік» , «Славутич» та «Студентського профкому»
В фіналі зустрілись найсильніші: «Політехнік» і «НУХТ» в очному протистоянні. Основний час не виявив переможця 1:1 і тільки серія  післяматчевих пенальті виявила цьогорічного переможця  з  загальним рахунком 5:4 перемогли господарі турніру . Також під час проведення турніру «Кубок Нескорених» було проведено опитування серед глядачів та учасників по трьом номінаціям: кращий голкіпер, кращий бомбардир, кращий гравець турніру.