Різдвяний турнір серед дітей працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського

06 січня 2021 року напередодні Святвечора спортивна-масова комісія Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з Сергієм Журавльовим організовували традиційний турнір з міні футболу серед дитячих команд в яких тренуються діти працівників університету. Місце зустрічі як завжди був ігровий зал Спорткомплексу університету.

Участь в турнірі прийняти команди: ФК «Колос», ДЮФК «Арсенал», ДЮСШ 25, Dynamo «Family» – 2009-2011 р.н.. Зустрічі команд проходили по круговій системі. Кожний матч для дітей був як фінал: боротьба була за кожний м’яч, самовідданість всіх гравців і жага до перемоги, у команд навіть були помітні тактичні домашні «заготовки» при реалізації стандартних положень. Тому протягом всіх зустрічей на полі була відчутна, спортивна у той же час тепла футбольна атмосфера. В результаті всі діти, які прийняли участь у змаганнях – переможці Різдвяного турніру, оскільки даний турнір проходить під гаслом – «У Різдвяному турнірі немає переможців і переможених, перемагає його величність – футбол».

По завершенню всіх зустрічей, організатори привітали учасників турніру з новорічними та різдвяними святами і юні футболісти отримали  сувенірні подарунки та солодощі.