Турнір з футболу пам’яті Віталія Молчанова

29 вересня відбувся турнір з футболу пам’яті Віталія Молчанова. У змаганнях взяли участь каманди: Ветерани КПІ, Профкому студентів, студентська збірна КПІ “Політехнік”, Департаменту безпеки.

Перед початком змагань учасників привітав голова освітянської профспілки Олександр Яцунь: “Цей турнір, який став традиційним – пам’ять про нашого друга, професіонала, видатного освітянина, профспілковця Віталія Молчанова. Бажаю всім перемог та мирного неба над Україною”.

Голова Профкому КПІ Михайло Безуглий : “Турнір пам’яті Віталія Івановича проводиться на постійні основі, який об’єднує студентів та працівників  Університету. Сьогодні в рамках турніру  проводиться збір на підтримку працівників та студентів КПІ, які проходять службу в лавах ЗСУ. В університетів заснований «Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України «Київський політехнік» і від профкому буде перерахований перший внесок на рахунок фонду і Профком надалі допомагатиме працівникам КПІ, які постраждали внаслідок російської агресії і віддано боронять Україну. Разом до перемоги!»  ”

Традиційно на турнірі був присутній син Віталія Івановича – Євгеній Молчанов, який привітав учасників турніру : « …словами мені не передати всю вдячність організаторам турніру який щорічно проводиться в пам’ять мого батька. Він став для мене місцем де я зустрічаюся з друзями, колегами і студентами Віталія Івановича …  »

Турнір проходив по кубковій системі, перші зустрічі визначили за жеребом, де зустрілись команди : Ветерани КПІ – Департамент безпеки, Профком студентів – Студентська збірна КПІ “Політехнік”. До фінальної зустрічі по серії пенальті пройшла команда «Ветерани КПІ», а команда студентського профкому поступилась студентській збірній.

Окрасою турніру став фінал. З рахунком 1:0 перемогли “Ветерани КПІ”.

В нагороджені учасників турніру прийняв участь проректор з адміністративно роботи Вадим Кондратюк, який привітав учасників турніру та гостей і подякував їм за вшанування пам’яті Віталія Молчанова.

Переможці турніру були нагороджені перехідним Кубком, а всі гравці отримали пам’ятні знаки. Також було відзначено кращих гравців команд учасниць.