Турнір з мініфутболу пам’яті Віталія Молчанова

19 березня в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся четвертий турнір з мініфутболу пам’яті багаторічного голови профкому працівників університету Віталія Молчанова.

Організаторами змагань виступили спортивно-масова комісія профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з його головою Сергієм Журавльовим, викладачем кафедри спортивного вдосконалення та кафедри фізичного виховання.

Змагання відкрив голова профкому університету Михайло Безуглий. Серед гостей турніру були присутні заступник голови профкому Олександр Шейко, директор ЦФВС Андрій Гаврушкевич (до речі. капітан команди “Студентський профком”), співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У турнірі взяли участь 4 команди: “Політехнік” (ветерани КПІ), “Студентський профком”, “ФІОТ” і “Енергетик” з Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. З перших хвилин змагання почалася безкомпромісна боротьба за вихід у фінал. При цьому гравці всіх команд продемострували якісний та зрілий футбол і постійно отримували чималу порцію оплесків від присутніх у залі.

Справньою окрасою турніру став фінал. У ньому зустрілися “Політехнік” і “Студентський профком”. У підсумку перемогла команда “Студентський профком”, яка була нагороджена Перехідним кубком, а всі гравці отримали пам’ятні таблички учасників. Третє місце – у “ФІОТ”, четверте посіла команда “Енергетик”.