Захист прав викладачів та студентів: колеги з Харкова у Києві

12 квітня 2024 року до Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського завітали представники профспілкових організацій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, які проводили виїзний семінар. У межах виїзного семінару відбулися стратегічні сесії профкомів, дискусії, мозкові штурми та цікавий обмін досвідом роботи колег із Харкова та Києва у час дії воєнного стану, спрямований на захист прав викладачів та студентів.

Під час зустрічі в нашому університеті був укладений меморандум про співпрацю між первинними профспілковими організаціями Київської політехніки та Харківського університету.

Меморандум охоплюватиме напрями залучення потенціалу організацій до розв’язання актуальних проблем розвитку профспілкового руху в сфері освіти, громадських активностей, волонтерства, розробки та реалізації стратегії розвитку профспілкових організацій, а також планів дій, програм та конкретних проєктів сприяння задоволенню запитів спілчан, інформаційних, організаційних, технологічних, інноваційних підходів до розвитку профспілкового руху.

За інформацією Профспілки працівників освіти і науки України