Дзюдо в Спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо дітей віком від 5 років на заняття зі дзюдо. Набираємо в групи хлопчиків та дівчаток!
Дзюдо ( яп. дзю – «м’який», «витончений», до – «шлях») – філософія, спорт, бойове мистецтво, що народилися в Японії і стали популярними у всьому світі. Основою дзюдо послужило дзюдзюцю, основні правила і принципи тренувань і змагань були сформульовані Дзігоро Кано. Датою народження вважається день створення Кано першої школи дзюдо в 1882р. У основі дзюдо лежать два основні філософські принципи: взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу; якнайкраще використання тіла і духу.
Дзюдо є олімпійським видом спорту. Сутички дзюдоїстів проходять в дзюдоги ( кімоно ) на татамі ( квадратному килимі) розміром 8 на 8 або 10 на 10 метрів.
Вихованці приймають участь у змаганнях різного рангу. Влітку є можливість відвідати тренувальні збори в таборах на морі та в Карпатах.
Тренер Дмитрієв Денис Михайлович КМС.
Всі запитання за телефоном +380636301624.
Джерело https://www.facebook.com/sport.kpi.ua/