Конференція трудового колективу факультету електроенерготехніки та автоматики

14 березня 2024 року відбулася Конференція трудового колективу факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА).

Були присутні 68 співробітників ФЕА і 6 студентів. А також у конференції приймали участь проректор з науково-педагогічної роботи Жученко О.А. і голова профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Безуглий М.О.

Заслухали звіти декана ФЕА професора Яндульського О.С. та доповідь голови профбюро Чибеліса В.І.

Рішення Конференції трудового колективу ФЕА,

яка відбулась 14 березня 2024 року

1.1. Затвердити звіт декана професора Яндульського О.С. та оцінити діяльність адміністрації факультету як задовільну.

1.2. Вважати Колективний договір між адміністрацією ФЕА та профспілковим бюро факультету за 2023 рік в цілому виконаним.

2. Конференція трудового Колективу ФЕА прийняла рішення подовжити дію Колективного договору між адміністрацією ФЕА та профспілковим бюро факультету на 2024 рік.

3. Конференція трудового Колективу ФЕА затвердила делегатів на конференцію трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського у кількості 29 осіб, список яких було оприлюднено на конференції.