ОСВІТЯНИ НА ЗАХИСТІ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ

3 грудня 2020 року відбулася чергова акція протесту профспілок у формі пікетування Верховної Ради України. Продовжується широкомасштабний наступ на трудові права працівників і права профспілок.

 

ВИМОГИ

Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
  1. Забезпечити рівень посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних, науково-педагогічних працівників, передбачених статтею 61 Закону України “Про освіту”.
  2. Розблокувати постанову Кабінету Міністрів України №822 від 10 липня 2019 року “Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки”.
  3. Здійснити виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2021 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.
  4. Встановити в 2021 році педагогічним, науково-педагогічним та іншим працівникам закладів освіти фіксованої надбавки в розмірі 50% посадового окладу для компенсації за роботу в умовах епідемії COVID-19.
  5. Запровадити обов’язкове державне страхування на випадок захворювання коронавірусною хворобою працівників закладів освіти.
  6. Переглянути формулу розподілу освітньої субвенції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 році № 1088 з максимальним наближенням до фактичної потреби закладів загальної середньої освіти у видатках на оплату праці.
  7. Відновити державні гарантії педагогічним працівникам щодо права виходу на пенсію за вислугу років.
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!