16 березня працівнкии університету мали можливість взяти участь у святкуванні Масляної в “Національному історико – етнографічному заповіднику «Переяслав» “, де звучали українські пісні та музика, водили хороводи, змагалися та проводили різні тематичні конкурси, спалювали опудало Зими та зустрічали Весну, не обійшлося звичайно і без вареників та млинців – традиційних страв цього свята. Трішки стомлені, але наповнені позитивом та чудовими емоціями, яких так не вистачає в цей непростий час. Усі учасники дійства повернулися додому з гарним настроєм і радістю в очах.
![](https://profkom.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-16_12-20-34-768x1024.jpg)
![](https://profkom.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-16_12-20-40-768x1024.jpg)
![](https://profkom.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-16_12-21-02-767x1024.jpg)
![](https://profkom.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-16_12-33-02-1024x768.jpg)
![](https://profkom.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-16_08-06-11-768x1024.jpg)