Проведення мистецького конкурсу «Таланти – КПІ»

Картинна галерея ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує талановитих творчих студентів, викладачів та працівників нашого університету взяти участь у щорічному мистецькому конкурсі «Таланти – КПІ». Приймаються роботи за номінаціями: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка. Живописні та графічні роботи, вишиті картини та фотороботи мають бути не менше А–4 формату, обов’язково оформленими та придатними для розвішування. Учасники можуть представити будь-яку кількість робіт. Конкурс оцінюється професійним журі, що визначає переможців. Всі учасники отримують дипломи та подяки. Конкурс розпочнеться з урочистого відкриття, що відбудеться у листопаді в експозиційній залі корпусу № 7, і триватиме до середини грудня.

Чекаємо на ваші роботи до 10 листопада.

За всіма довідками звертайтесь:

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ КПІ Картинна галерея к. 201 т. 204-91-35