Алея Освітян Столиці в КПІ

04 листопада пройшов черговий захід, направлений на озеленення паркової зони КПІ ім. Ігоря Сікорського по вул. Борщагівській, де наразі проходять роботи щодо облаштування парку вздовж навчальних корпусів №28, №21, №19 та №18.  Пропозиції  щодо облаштування парку на даній території університету було запропоновано навесні 2021 року в рамках укладання Колективного договору університету, де адміністрація та профспілкові організації поставили амбітні цілі створити зелену зону для покращення умов навчання, роботи та відпочинку здобувачів вищої освіти та працівників університету.

В умовах планової висадки дерев профкомом Університету спільно з  Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України було придбано 41 саджанець дерев, серед яких дуби, ясени, акації, граби та інш.

Ось і цього разу працівники університету, студенти на чолі з ректором Михайлом Згуровським висадили різні види зелених насаджень по всій території новоствореного парку. До озеленення доєдналися керівники районних організації Профспілки освітян міста Києва, представники освітніх профспілкових організацій столиці разом з головою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Олександром Яцунем. У межах парку була започаткована відокремлена площадка з новими насадженнями, яка невипадково отримала назву – «Алея Освітян Столиці», що в майбутньому буде засвідчено пам’ятним надписом.