Спіробітники ФТІ відвідали Київський академічний театрі

Cпівробітників ФТІ 29 листопада 2019 р. відвідали мюзикл «Звуки музики» Р. Роджерса. у Київському академічному театрі оперетти Режисер-постановник Богдан Струтинський.
«Звуки музики» – це красива історія про колосальну вагу родинного затишку у житті людини. Розповідь про те, як зберегти справжнє кохання та  міцну родину. Про сімейні цінності – як основу і головний аргумент. Про любов і музику – як еліксир, що зцілює… Про вірність ідеалам і принципам, чесність перед самим собою і суспільством. Це історія людей, які не забули про вкрадену у них Батьківщину.

Дуже багато тепла й доброти йде у зал глядацький. А діти – вони неперевершені, вони співають і танцюють і грають так, ніби дійсно живуть тією великою дружньою родиною!
 В когось враження після спектаклю були непростими, адже неочікували побачити на екрані кадри часів ІІ світової паралельно із кадрами з АТО.
Враження неймовірні!!! Кажуть, що мистецтво часто перпендикулярне життю, і в цьому його сила. І режисеру вдалося вгадати з матеріалом. Можна сказати, що саме ця постанова допоможе відновити гармонію у той чи інший період життя країни.

З повагою, співробітники кафедри Фізики енергетичних систем,