Видано наказ «Про посилення контролю за дотриманням діючих норм пожежної безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський видав наказ «Про посилення контролю за дотриманням діючих норм пожежної безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Цим документом передбачено проведення перевірок стану пожежної безпеки на території університету та студмістечка, в навчальних корпусах та гуртожитках, в усіх житлових, навчальних, лабораторних, виробничих, складських та допоміжних приміщеннях. Крім того, мають бути проведені додаткові (позапланові) протипожежні інструктажі з усіма співробітниками університету, а також з особами, які відповідають за експлуатацію опалювальних систем та електронагрівального обладнання. Наказом також передбачено проведення перевірок технічного стану пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього стану протипожежного водогону, інших джерел водопостачання та первинних засобів пожежогасіння тощо й цілу низку інших заходів протипожежної безпеки. Повний текст наказу додається.

https://kpi.ua/