У КИЄВІ ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ВЛАДОЮ ЦІН НА ПРОЇЗД

7 червня 2021 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася пресконференція на тему: «Профспілкова позиція щодо ймовірного підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці». Організаторами виступила Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасниками пресконференції стали Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, Вікторія Соломінчук, юрисконсульт Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, Валентин Мельник голова Київської міської ради профспілок, Сергій Кубанський, голова Ради Київської міської Профспілки працівників охорони здоров’я.

За інформацією, озвученою у ЗМІ, КП “Київський метрополітен” іКП “Київпастранс” закликали столичну владу виділити кошти з бюджету або переглянути тарифи на проїзд у міському громадському транспорті.

«Київська міська влада нас переконує в тому, що на сьогоднішній день проїзд вмісті Києві найдешевший у Європі, проте свідомо не озвучує порівняння рівня заробітних плат вчителів, лікарів, інших працівників бюджетної сфери в Україні та ЄС», – про це під час виступу заявив Олександр Яцунь.

За його словами, при тарифі разової поїздки 21 грн у метро та 25 грн у наземному транспорті киянин для проїзду в день буде витрачати 92 грн. В місяць ця сума становитиме понад 2500 грн або більше, ніж третина заробітку молодого вчителя.Драконівське» підвищення тарифів на проїзд у міському громадському транспорті призведе до посилення протестних настроїв у трудових колективах та зниження рівня довіри до місцевої влади.

Детальна інформація про пресконференцію на сайті КМОППіНУ