На засіданні Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського 12.09.2019

12 ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ ПРАЦІВНИКІВ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО НА ЗАСІДАННІ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НАСТУПНЕ:

1. Про зміни та організацію роботи в Університеті та галузі освіти
  2. Про початок звітно-виборчих профспілкових зборів (конференцій ) та рекомендації про порядок їх проведення в підрозділах університету
  3. Різне

По першому питанню поінформував Безуглий М.О.  – про підсумки прийому студентів до університету у новому навчальному році – де набір першокурсників  на 300 осіб більше, ніж минулого року, набір контрактників залишився на рівні минулого року. План держзамовлення в цілому виконано. Кількість спеціальностей лишилася без змін.

Також  Михайло Безуглий розповів  про вдосконалення системи управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (Наказ № 7-235 від 10.09.2019) та зміни в системі управління та керівному складі Університету, які було розглянуто на Вченій раді 09 вересня 2019 року. До складу ректорату входитимуть 6 проректорів: перший проректор, проректор з міжнародних зав’язків, проректор з навчальної роботи, проректор з наукової роботи, проректор навчально виховної роботи та проректор з адміністративної роботи.

Про зміни, які можуть відбутися відповідно до діючого законодавства, повідомив Михайло Безуглий, а саме  про суттєве збільшення з/п по всій галузі освіти. З 1 січня планувалося зробити виплати шкільним вчителям, а в галузі вищої освіти з 1 вересня 2020 року. Але виникли суперечності – було запропоновано скасувати подвійні оклади 5 вузам в т.ч. і КПІ. Всю профспілкову спільноту було задіяно і відстояли збереження  цих норм. ( Детальніше в статті “Атаку на посадові оклади відбито. Поки що …”)

Відповідно до другого питання доповіли про організацію першого етапу звітно-виборчих зборів – на рівні профгруп (відділів, секторів)  та другого етапу звітно-виборчих профспілкових зборів – на рівні профорганізацій факультетів /інститутів та інших структурних підрозділів. В результаті обговорення затвердили норми  представництва від членів профспілки, для проведення першого та другого етапів звітно-виборчих зборів.

В різному  поінформував О.І. Шейко про оздоровлення співробітників в 2019 році.  З інформацією про результати санаторно-курортного оздоровлення працівників виступила Кравець З.В., також проінформувала про пропозиції від санаторію «Авангард» м. Немирів, Хмельницька обл. щодо лікування та оздоровлення наших працівників.